Promocja | Darmowy plac manewrowy WORD
Promocja | Darmowy plac manewrowy WORD

Promocja | Darmowy plac manewrowy WORD

Plac WORD za darmo dla kursantów „Szkoły nauki jazdy Kierowca Gorzów Wlkp”.

Pozbądź się stresu przed egzaminem na prawo jazdy!


W trosce o WAS, czyli naszych kursantów i Waszą 100% zdawalność egzaminu na prawo jazdy, udostępniamy możliwość treningu na placu manewrowym WORD-u, na którym odbywał się będzie egzamin państwowy.


Dla kursantów Szkoły nauki jazdy Kierowca Gorzów Wlkp. ta usługa jest dostępna całkowicie ZA DARMO!

Przeprowadzimy pełny trening manewrów po placu WORD, abyś miał pewność i pozbył się niepotrzebnego stresu podczas właściwego egzaminu na prawo jazdy.


Warunkiem przystąpienia do promocji jest udostępnienie postu promującego KIEROWCE w swoich mediach społecznościowych, oraz okazanie wpisu.

Kontakt

Telefon: 730 613 704 

Rozpocznij kurs prawa jazdy z Szkoła Nauki Jazdy „KIEROWCA”.

Kategorie

Ostatnie wpisy

KIEROWCA Kurs Prawa jazdy Gorzów i Barlinek
L KIEROWCA
Lider Szkół Nauki Jazdy
Szkoła jazdy Gorzów Wlkp. i Barlinek „KIEROWCA” po raz kolejny w czołówce.

Wyróżnienia za bardzo wysokie wyniki w przygotowaniu kandydatów podczas kursu prawa jazdy Gorzów Wlkp. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzowie Wlkp. | Stowarzyszenie Wykładowców i Instruktorów Szkolenia Kierowców w Gorzowie Wlkp. — Dziękujemy!

Szkoła Nauki Jazdy „KIEROWCA” Gorzów Wielkopolski & Oddział Barlinek. Prawo jazdy kat. B, B Automat i A Gorzów Wlkp & Barlinek. Zapoznaj się z ofertą naszej Nauki jazdy w Gorzowie Wlkp. Nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców oferuje: E-learning Prawo jazdy w domu Barlinek. Zapraszamy na naukę i kurs prawa jazdy. Gwarantujemy niskie ceny i najlepszych instruktorów. Rozpocznij kurs prawa jazdy kategroii B, B Automat lub A już dziś!
Copyright © Nauka jazdy KIEROWCA Gorzów & Barlinek