KIEROWCA Prawo jazdy Gorzów & Barlinek - O nas

Szkoła Nauki Jazdy „KIEROWCA” jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzących ośrodek szkolenia kierowców pod nr 00210861 w zakresie kategorii prawa jazdy: A oraz B oraz wpisana do ewidencji działalności gospodarczej pod nr 1511. Swoją działalność skupiamy na terenie miasta Gorzowa Wielkopolskiego, Barlinka i okolic.

Trzy najstarsze zdjęcia z Fiatem 126p pochodzą z roku 1983 kiedy to rozpoczęła się moja przygoda ze szkoleniem kierowców, wówczas byłem pracownikiem – instruktorem w Polskim Związku Motorowym. W roku 1996 powstała obecna firma – Szkoła Nauki Jazdy „KIEROWCA”. Zdjęcie z Fiatem UNO pochodzi z początku działalności – z roku 1996.

Nasza szkoła nauki jazdy z powodzeniem szkoli najlepszych kierowców z Gorzowa Wlkp i okolic już od 1996 roku!

W czasie swojej podstawowej działalności jednocześnie propagujemy BRD – bezpieczeństwo ruchu drogowego. Organizujemy konkursy wśród dzieci i młodzieży z przepisów ruchu drogowego, jesteśmy m.in. współorganizatorami edycji konkursów „WRÓĆ BEZPECZNIE Z WAKACJI”. Uczestniczymy w wielu innych imprezach środowiskowych.
W naszym ośrodku zatrudniamy nauczycieli – instruktorów z długoletnim stażem pracy. Traktujemy swoją pracę jako misję w kształtowaniu pozytywnych zachowań kursantów – przyszłych kierowców w ruchu drogowym. Chcielibyśmy, aby kierowcy poruszający się po naszych drogach w Polsce byli bardzo odpowiedzialni, wyczuleni na zagrożenia, które mogą wystąpić w różnych sytuacjach drogowych.

Zdane za pierwszym

"
Szkoła Nauki Jazdy znów w czołówce!
KIEROWCA Kurs Prawa jazdy Gorzów i Barlinek

Kurs Prawa jazdy!

0

Lat w

Branży

0
Instruktorów
0
Zdanych egzaminów
0
Za 1 razem

Osiągnięcia

Szkoła Nauki Jazdy „KIEROWCA” Gorzów Wielkopolski & Oddział Barlinek. Prawo jazdy kat. B, B Automat i A Gorzów Wlkp & Barlinek. Zapoznaj się z ofertą naszej Nauki jazdy w Gorzowie Wlkp. Nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców oferuje: E-learning Prawo jazdy w domu Barlinek. Zapraszamy na naukę i kurs prawa jazdy. Gwarantujemy niskie ceny i najlepszych instruktorów. Rozpocznij kurs prawa jazdy kategroii B, B Automat lub A już dziś!
Copyright © Nauka jazdy KIEROWCA Gorzów & Barlinek