O „KIEROWCA” Prawo jazdy Gorzów Wlkp.

Szkoła Nauki Jazdy „KIEROWCA” jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzących ośrodek szkolenia kierowców pod nr 00210861 w zakresie kategorii prawa jazdy : A, A2 oraz B oraz wpisana do ewidencji działalności gospodarczej pod nr 1511. Jestem jej założycielem i właścicielem. Swoją działalność skupiamy na terenie miasta Gorzowa Wielkopolskiego i okolic.

 

Trochę historii

Nasza szkoła nauki jazdy z powodzeniem szkoli najlepszych kierowców z Gorzowa Wlkp i okolic już od 1996 roku!

Trzy najstarsze zdjęcia z Fiatem 126p pochodzą z roku 1983 kiedy to rozpoczęła się moja przygoda ze szkoleniem kierowców, wówczas byłem pracownikiem – instruktorem w Polskim Związku Motorowym. W roku 1996 powstała obecna firma – Szkoła Nauki Jazdy „KIEROWCA”. Zdjęcie z Fiatem UNO pochodzi z początku działalności – z roku 1996.

 

W czasie swojej podstawowej działalności jednocześnie propagujemy BRD – bezpieczeństwo ruchu drogowego. Organizujemy konkursy wśród dzieci i młodzieży z przepisów ruchu drogowego, jesteśmy m.in. współorganizatorami edycji konkursów „WRÓĆ BEZPECZNIE Z WAKACJI”. Uczestniczymy w wielu innych imprezach środowiskowych.
W naszym ośrodku zatrudniamy nauczycieli – instruktorów z długoletnim stażem pracy. Traktujemy swoją pracę jako misję w kształtowaniu pozytywnych zachowań kursantów – przyszłych kierowców w ruchu drogowym. Chcielibyśmy, aby kierowcy poruszający się po naszych drogach w Polsce byli bardzo odpowiedzialni, wyczuleni na zagrożenia, które mogą wystąpić w różnych sytuacjach drogowych.

Szkoła należy do Stowarzyszenia Wykładowców i Instruktorów Szkolenia Kierowców, gdzie obecnie piastuję funkcję wiceprezesa.

 

E-learning Barlinek. Kursy E-learningowe w Barlinku razem z szkołą nauki jazdy „KIEROWCA”

Prawo jazdy Barlinek, Nauka jazdy Barlinek, Kursy E-learningowe Kat. A i Kat. B w Barlinku. Teoria w domu, jazda w Gorzowie Wlkp. Oferujemy najnowszy system przygotowania do egzaminu prawa jazdy E-learning.


Sprawdź koniecznie naszą pełną ofertę…

Oferta Prawa Jazdy „KIEROWCA”